Kivikatuste ehitus ja renoveerimine

Meil Kortekis on piisav kogemus ja teadmised, et ehitada kivikatus nii, nagu peab – nägus ja kauakestev.

Pakume BMI katusetooteid ja -lahendusi kivikatustele ning renoveerime või ehitame uue katuse vastavalt nõuetele ja ehitusjuhistele.

Olles välja kasvanud taasiseseisvunud Eesti ühest vanimast ettevõttest Est-Stein ja kuuludes praegu maailma suurimasse katusematerjale tootvasse BMI Gruppi, on ettevõte Eesti suurim kivikatuste müüja.

BMI kivikatuste tehasegarantii on 30 ja eeldatav eluiga vähemalt 100 aastat. Pika ajalooga ettevõttena saab garanteerida, et tootja eksisteerib Eestis ka pikema aja möödudes.

 

Keraamiliste kivide peamine eelis on nende loodussõbralikkus ning eriline disain, millega saab muuta iga maja välisilme omanäoliseks ja kordumatuks. On nii siledaid, sügava ja madala lainega, S-kujulisi kui ka koprasaba või šokolaaditahvlit meenutavaid Marseille-tüüpi kive ja seda kõikvõimalikes toonides, mida ette võib kujutada.

Nii võib kindel olla, et sarnase katusega maja lähiraadiuses ei leidu. See on ka põhjus, miks disainiteadlikud ja rohelise mõtteviisiga majaomanikud eelistavad sageli just keraamilisi katusekive. Savi on ka üks vanimaid katusekattematerjale maailmas, mille tõestatud eluiga on 100 aastat ja kauemgi.

Betoonkivide eelis lisaks pikale elueale ja heale vastupidavusele ka võrreldes keraamiliste kividega on soodsam hind. Neid on saadaval nii lainelise kui ka sileda profiiliga ning väga erinevates värvitoonides. Betoonkivid on vastupidavad (ligi 100-aastase elueaga), lihtsasti paigaldatavad, ilmastiku- ja külmakindlad ning tänu spetsiifilisele tootmisprotsessile mõõdult alati väga täpsed. Betoonist katusekivid on valmistatud 100% looduslikest materjalidest: liivast, veest, tsemendist, raudoksiidpigmentidest ja veepõhisest värvist. 

Oleme BMI ametlik partner ja toodete edasimüüja.


Vaata lisaks