Vihmaveesüsteemid

Ruukki pakub nutikaid ja elegantseid vihmaveelahendusi kõigile katusetüüpidele. Vihmaveesüsteemid koguvad katuselt vihmavee kokku ja tagavad vee eemalejuhtimise konstruktsioonidest. Ruukki vihmaveesüsteeme on lihtne paigaldada ja hooldada.

Kvaliteetsed materjalid tagavad süsteemi täpse ja kiire paigalduse ning garanteerivad selle maksimaalse eluea. Samal ajal kindlustab toodete lai värvivalik igale katusele sobiva äravoolusüsteemi.

Katuselt otse pinnasele kukkuv vihmavesi märgab fassaadi, kahjustab selle välisilmet ja lühendab konstruktsiooni eluiga.

Ruukki garanteerib ostjale, et vastavalt juhistele paigaldatud ja hooldatud vihmaveesüsteem kestab aastakümneid. Selle tõenduseks on toodete 20-aastane garantii.

Video käivitamisel laetakse väline meedia ja YouTube'i privaatsuseeskirjad kohalduvad

Arhitektuuri praegused suundumused on ajendanud Ruukkit välja töötama nüüdisaegse ja erakordselt tõhusa peidetud vihmaveesüsteemi. Ruukki peidetud vihmaveesüsteem on mõeldud kasutamiseks moodsate vormidega hoonetel, kus vihmaveerenn on integreeritud hoonetiiva sisse ning ühendab räästata katuse hoone fassaadiga.

Ruukki peidetud vihmaveesüsteem võimaldab esteetiliselt kauni välimusega katteplekkidega turvaliselt ära peita nii vihmaveetorud kui ka vihmaveerennid fassaadil. Katteplekid on saadaval kahes vastupidavas keskkonnahoidlikus kvaliteediklassis – Ruukki 50 Plus matt ja Ruukki 40 – ning neljas trendikamas värvitoonis, mis võimaldavad süsteemi ideaalselt sobitada katusekattematerjali värvuse ja liigiga, sh nii terase kui ka kiviga. 

Kogu pikkuses spetsiaalsele alusele toetuv katteplekk peab paremini vastu tuulejõule ja tagab kogu süsteemi jäikuse. Vajaduse korral on võimalik katteplekid ja teised detailid eemaldada nii, et süsteem tervikuna ei saaks kannatada.

Kandiline vihmaveesüsteem annab hoonele selgepiirilisema välimuse ja on osutunud nii mõnegi hoonetüübi puhul esmavalikuks.

Ruukki kandiline vihmaveesüsteem on valmistatud kahepoolse polümeerse pinnakattega lehtmetallist. Tootja annab terviklikule lahendusele 20-aastase tootegarantii.

Ruukki pakkumises on kandiline vihmaveerenn horisontaalse läbimõõduga 125 mm ning allatulekutoruga 75 x 100 mm. Rennide paigaldamiseks pakume ka rennisiseseid rennikandureid, tänu millele saavutatakse renni välisküljel silmapaitav minimalistlik puhtus.

Oleme Ruukki ametlik partner ja edasimüüja.
Ruukki toodete põhjamaine kvaliteet on tuntud üle maailma. Müüme ja paigaldame erinevaid katuseprofiile, turvaelemente ja vihmaveesüsteeme.